menu

Odtrucie alkoholowe Lubin - Głogów - Świdnica - Bolesławiec

Jedną z podstawowych metod terapii alkoholowej jest detoksykacja. Samodzielne próby porzucenia nałogu alkoholowego są zarówno trudne jak i niebezpieczne. Z tego powodu obserwujemy stały wzrost zadowolonych klientów korzystających z ofert naszego gabinetu, gdzie umożliwiamy profesjonalne i kompleksowe wsparcie oraz indywidualne podejście do terapii

Odtrucie alkoholowe - zaufaj specjalistom

Detoksykację przeprowadzamy poprzez podanie specjalistycznych wyrobów medycznych oraz suplementów diety. Należy pamiętać, że odtruwanie alkoholowe, zwane inaczej detoksem, nie należy przeprowadzać wśród osób, które są nieprzytomne lub mają drgawki oraz gorączkę spowodowane obecnością alkoholu we krwi. Dodatkowo, odtruwanie poalkoholowe całkowicie odradza się osobom, które posiadają choroby przewlekłe. Z tego względu przed każdym odtruwaniem w Lubinie, Głogowie, Świdnicy i Bolesławcu Pacjent odbywa obowiązkową konsultację medyczną, weryfikującą występowanie wszelkich chorób i dolegliwości. Odtruwanie alkoholowe całkowicie wykluczają takie choroby jak: nowotwory, choroby serca, schorzenia neurologiczne, niewydolność płuc oraz nerek.

Metoda na lepsze samopoczucie po przedawkowaniu alkoholu

W Lubinie, Głogowie, Świdnicy i Bolesławcu detoksykację przeprowadzają jedynie doświadczeni i wykwalifikowani lekarze medycyny. W czasie jego trwania pacjent otrzymuje drogą dożylną substancje oczyszczające oraz wzmacniające organizm – jest to skuteczny i bezpieczny sposób na usunięcie z ciała człowieka wszelkich szkodliwych związków oraz toksyn. Nie ma przeciwwskazań do powtórnego poddania się odtruwaniu poalkoholowemu.

Dlaczego detoks jest konieczny?

Poprzez stałe i nadmierne spożywanie alkoholu u osób z nałogiem gromadzą się szkodliwe substancje, które wywołują niedobory witamin i minerałów. Z tego powodu odtrucie jest wymagane zanim podejmie się kolejne kroki leczenia choroby alkoholowej. Poprzez współpracę Pacjenta z naszym profesjonalnym zespołem medycznym i terapeutycznym przerwanie ciągów alkoholowych jest całkowicie możliwe. Czas trwania detoksu uzależniony jest od:


• Czasu trwania ciągów alkoholowych

• Faktycznego stanu organizmu w aspekcie fizycznym i psychicznym

• Stopnia zatrucia organizmu

Zalecenia po wykonaniu detoksu

U osób, które odbyły już detoks alkoholowy poleca się zastosowanie wszywki Esperal, która w doskonały sposób dopełnia leczenie choroby alkoholowej. Można tę metodę zastosować kilkakrotnie, natomiast pojedynczy zabieg wystarcza na kilka miesięcy, przez co możliwe jest wyjście z uzależnienia przy pierwszej próbie zaszycia – sytuacja ta uzależniona jest z silną wolą leczonej osoby.

Odtrucie alkoholowe Lubin - Głogów - Świdnica - Bolesławiec

Od wielu lat działamy na rynku leczenia choroby alkoholowej, a tym samym stale osiągamy liczne sukcesy pomagając osobom z uzależnieniem. Poprzez duże doświadczenie i kwalifikacje pracujemy z zastosowaniem sprawdzonych oraz skutecznych metod terapii. W ten sposób naszych pacjentów otaczamy troską oraz fachową opieką medyczną. Priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo oraz komfort pacjenta, przy każdym zabiegu dbamy o poszanowanie godności naszych klientów. Zawsze stosujemy najwyższe standardy obsługi oraz wykonywanych zabiegów. Korzystając z naszych usług macie Państwo gwarancję powierzenia swojego zdrowia lub zdrowia osoby dla siebie bliskiej w dobre ręce. Do procesu odtruwania, jak i do zabiegu zaszycia alkoholowego podchodzimy indywidualnie, odpowiadając na potrzeby danej osoby, co pozwala na złagodzenie przejścia od detoksykacji do innych form terapii.